...
Skip to content

Jaunā ķiploku raža ir klāt

ziemas ķiploki

Esam ļoti priecīgi paziņot, ka jaunā ķiploku raža mūsu saimniecībā ir novākta. Šovasar laikapstākļi raisīsīja šaubas par jauno ražu un lika mums panervozēt. Lietus nebija redzams pie apvāršņa ļoti ilgu laiku un tāpēc Viktoram nācās katru vakaru laistīt ķiploku laukus. Un tas atmaksājās, ķiploks ir izaudzis enerģijas pilns.

Kur iegādāties ķiplokus?

Ķiplokus vari iegādāties arī internetveikalā. Spied šeit.

Tāpat ķiplokus varēsi iegādāties arī tirdziņos Vidzemē un Rīgā. Seko mums sociālajos tīklos un pirmais uzzini, kur notiks nākamais tirdziņš. Tur arī varēsi mūs satikt un iepazīties ar jaunajiem ķiplokiem.

Kāda ir jaunā ķiploku raža?

Ķiploki ir izauguši gan lieli, gan mazi. Tiem ir stipra garša un izcils aromāts. Variet izbaudīt lielisku ēdiena garšu jau tagad, ķiploki ir gatavi ēšanai, marinēšanai. Mēs lepojamies ar katru mūsu ķiploku, jo tas ir audzēts un aprūpēts Latvijā. Atbalstot mūsu saimniecību, tu baudīsi izcilu produktu un stiprināsi arī reģiona lauksaimniecību. Izvēloties vietējo produkciju, Tu veicini mūsu valsts tautsaimniecību kopumā.

Kā lietot jaunos ķiplokus?

Pa īstam vari izbaudīt jaunos ķiplokus. Ēdieniem pievienojot svaigu ķiploku, sniegsi savām receptēm un ēdieniem īpašu aromātu. Ķiplokus vari sautēt kopā ar citiem dārzeņiem. Vari sasmalcināt tos un gatavot mērces. Vasarai ļoti piestāv alus un ķiploku grauzdiņi.

Gatavojies ziemai

Ķiploki ir būtiska sastāvdaļa marinādei. Beidzot var sagatavot gurķus, tomātus un citus lauku labumus, tos iemarinājot burciņās.

Ķiploku izmantošanai nav robežu. Ļauj tiem iepriecināt visus ģimenes locekļus. Ķiploki ir svarīga barība arī dzīvniekiem. Piemēram, ļoti daudz vistu audzētāji rūpējas par savu dzīvnieku veselību, to uzturā izmantojot ķiploku.

Priecāsimies Jūs satikt gan internetveikalā, gan tirdziņos.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.